background graphic element
Ateliér Tomandlová Lenka Tomandlová vystudovala Libereckou textilní fakultu, oděvní tvorbě se věnuje téměř 30 let. Ateliér sídlí v historickém centru Chebu a je dnes už neoddělitelnou součástí starého města.
Atelier Cheb
„Středem mého zájmu i samotnou inspirací je mi přírodní materiál, jeho krása, jedinečnost a specifické vlastnosti, blahodárné pro lidské tělo.”
background graphic element
background graphic element
Naši práci charakterizuje...
design icon
Jedinečný design
Komfortní oděv vzniká promyšleným výběrem tkaniny, individuálně voleným tvarem, hrou barev a kompozicí výtvarného detailu.
fabric icon
Kvalitní materiály
Podstatnou složkou je kvalitní přírodní materiál, jeho krása, jedinečnost a specifické vlastnosti, blahodárné pro lidské tělo.
sewing machine icon
Ruční výroba
Naše oděvy by nebyly, jaké jsou, bez mistrovského krejčovského zpracování.
background graphic element
Lidé „Komfortní oděv vzniká promyšleným výběrem tkaniny, individuálně voleným tvarem, hrou barev, kompozicí výtvarného detailu a v neposlední řadě mistrovským krejčovským zpracováním Olgy Dražanové a Nelly Kaiseršotové.“
Pravidelně pořádáme prodejní výstavy a přehlídky. Aktuální informace o akcích naleznete vždy v sekci Aktuality. V našem ateliéru najdete kromě naší tvorby i nádherné autorské šperky a sklo od Lady Vosejpkové. Dlouhodobě spolupracujeme i s fotografkou Evou Hajšmanovou.
Lada Vosejpková, Lenka Tomandlová a Eva Hájšmanová